Epoksi Zemin Kaplama
Ağır hizmet koşullarına ve kimyasallara dayanıklı, iki bileşenli, beton, metal, ahşap, sıva ve alçı yüzeylere uygulanabilen epoksi esaslı bir boyadır.

Kullanım Alanları:

İç ve dış mekanlarda, sürekli ıslak yerlerde, kimyevi maddelerin kullanıldıkları alanlarda, gıda fabrikalarında, laboratuvarlarda, parke, karo, fayans, seramik, granit seramik, mozaik, cam mozaik, ve porselen gibi malzemelerin üzerine kullanılır.Duvar, tavan ve döşemeler için de uygundur.

Yüzeyin Hazırlanması:

Uygulanacak yüzeyler sağlam, temiz, kuru ve ayrılmaya neden olabilecek tüm yabancı maddelerden arındırılmış olmalıdır.Yüzeydeki pürüzlülükler düzeltilmeli, çukur yerler doldurulmalıdır.Self uygulamasında gerektiği kadar özel dolgu ilave edilip dökülür.Mala ile düzeltilip kirpi rulo ile taranır.

Uygulama:

Epoksi boya, iki bileşenli bir üründür.Sertleştirici ve reçineden oluşan orantılı olarak hazırlanmış A ve B bileşeni yavaş devirli karıştırıcı ile birbirine karıştırılır.Karıştırmaya homojen bir karışım elde edilinceye kadar devam edilir.

Özellikleri:


Su geçirimsizdir.Kimyasallara ve bakterilere dayanıklıdır.Donmaya karşı dayanıklıdır.Uzun ömürlüdür, rengi solmaz.Hijyeniktir, temizlenmeye müsaittir.
 
 
Pro WEB