BİZ KİMİZ?                         

Firmamız 1980 yılından 2014 yılına kadar Tarım ve fidancılık alanında hizmet vermiştir. 2014 yılından itibaren 4 yılı aşkın bir süredir ısı yalıtım sistemleri ve endüstriyel zemin kaplama alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne ısı yalıtımı ve zemin kaplama  sektöründe kendisini kanıtlamış ve bu konuda kendisinden fazlasıyla söz ettirmiştir. Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini ön planda tutan firmamız, özellikle endüstriyel zemin kaplamalarında uzmanlaşmış olup bu alanda bölgemizin sayılı kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır. Bu başarımızın sırrı; uzman ekip ve kaliteli hizmettir.

ÇETİN İZOLASYON olarak Sakarya genelinde 500 bin m2’yi aşkın referanslarımızla siz değerli müşterilerimizi arkamıza alarak bu alanda var olduğumuzu ispatlamış durumdayız. Şirket olarak çok geniş ekip ve ekipmanlarla sahip olduğumuz için aynı anda birçok şantiyeye de hizmet verebilmekteyiz. Bugüne kadar Sakarya’nın saygın kuruluşlarından birçoğu izolasyon ve zemin kaplamalarında ÇETİN İZOLASYON ‘u tercih etmiştir.
 
   
Poliüretan Köpük İzolasyon Polyuera İzolasyon Sürme İzolasyonlarımız Epoksi Zemin Kaplamaları
Sprey poliüretan köpük; uygulama yüzeyine yüksek basınçlı sprey köpük makinesi vasıtasıyla püskürtülen sıvı poliüretan köpük malzemesinin kesintisiz...
 
Üç çeşit sprey polyurea sistem vardır. Bunlar aromatik polyurea sistemler, alifatik polyurea sistemler ve polyaspartic polyurea sistemlerdir.
 
Bütün yüzeylerin su ve kimyasallara karşı koruma ve izalasyonlarında (beton, ahşap ,saç, taş vs. her türlü yüzeylerde) zemin kaplamalarında temel izolasyondur.
 
Ağır hizmet koşullarına ve kimyasallara dayanıklı, iki bileşenli, beton, metal, ahşap, sıva ve alçı yüzeylere uygulanabilen epoksi esaslı bir boyadır.
   
       
     
Jel Enjeksiyonu
 Yol Çizgi ve İşaretleme
    
Poliüretan enjeksiyon genel olarak,metro tünelleri, bodrum, sığınak, asansör kuyusu, temel, perde duvar, yer altı sularını tersi yönden gelen suyun...
 
Fabrikalarda meydana gelebilecek çeşitli iş kazalarının önüne geçebilmek için zemin çizgileri uygulaması yapılmaktadır. Forkliftlerin güvenli olarak yük...
    
     

SAKARYA’DA İZOLASYON FİRMALARI

Sakarya'da poliüretan köpük izolasyon, polyuera izolasyon, sürme izolasyonlarımız, epoksi zemin kaplamalar, jel enjeksiyonu, yol çizgi ve işaretleme, tarım ve fidancılık alanlarında hizmet veren Çetin İzolasyon işinde profesyonel kadrosuyla profesyonel işçiliği müşterilerine sunarak izolasyon firmaları arasında yerini almıştır.

Sakarya'da her geçen gün artan ürün çeşitleri ve kalitesiyle müşterilerine en iyi hizmeti en düşük fiyatlarla vermeyi amaçlayan Çetin İzolasyon, müşterilerinden aldığı destek ve güven ile ilklere imza atmaya devam edecektir.
 

SAKARYA’NIN İZOLASYON FİRMASI

SAKARYA'DA İZOLASYON
Sakarya'da izolasyon sektöründe faaliyet gösteren Çetin İzolasyon, binanıza, iş yerinize, evinize, çatı, kümes...
AKYAZI'NIN İZOLASYONCUSU
Akyazı'da izolasayon firmalarımı arıyorsunuz? Hemen Çetin İzolasyonu arayın! Çetin İzolasyon olarak servis...
Pro WEB