Hakkımızda
Firmamız 1980 yılından 2014 yılına kadar Tarım ve fidancılık alanında hizmet vermiştir. 2014 yılından itibaren 4 yılı aşkın bir süredir ısı yalıtım sistemleri ve endüstriyel zemin kaplama alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne ısı yalıtımı ve zemin kaplama  sektöründe kendisini kanıtlamış ve bu konuda kendisinden fazlasıyla söz ettirmiştir. Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini ön planda tutan firmamız, özellikle endüstriyel zemin kaplamalarında uzmanlaşmış olup bu alanda bölgemizin sayılı kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır. Bu başarımızın sırrı; uzman ekip ve kaliteli hizmettir.

ÇETİN İZOLASYON olarak Sakarya genelinde 500 bin m2’yi aşkın referanslarımızla siz değerli müşterilerimizi arkamıza alarak bu alanda var olduğumuzu ispatlamış durumdayız. Şirket olarak çok geniş ekip ve ekipmanlarla sahip olduğumuz için aynı anda birçok şantiyeye de hizmet verebilmekteyiz. Bugüne kadar Sakarya’nın saygın kuruluşlarından birçoğu izolasyon ve zemin kaplamalarında ÇETİN İZOLASYON ‘u tercih etmiştir.

Hedefimiz, ÇETİN İZOLASYON olarak Sakarya’da POLİÜRETAN İZOLASYON ve ZEMİN KAPLAMALARI teknolojisini geliştirerek , epoksi, beton parlatma, izolasyon,  dekoratif zemin vb. uygulamaları yaparak bu alanda etkin olabilmektir.

Şirketimiz İzolasyon ve zemin kaplamaları alanında Sakarya’daki yeni projelerde yer alarak büyüme hedeflerine devam edecektir. Bu amacımıza ulaşmamızdaki en önemli etken siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olacaktır.
 
 
 
Pro WEB